Naujo tvarkymo sezono pradžia Kauno tvirtovėje
Įrašo data: 2017-03-17

Šį saulėtą savaitgalį, Kauno tvirtovės regioninio parko ir asociacijos „Kauno tvirtovė“ nariai praleido apžvelgdami praėjusio tvarkymo sezono rezultatus. Asociacijos „Kauno tvirtovės“ nariams buvo pristatyti per praėjusius metus atlikti, bei šį sezoną planuojami atlikti darbai.

Kauno tvirtovės regioninio parko ir asociacijos „Kauno tvirtovė“ nariai lankė I-ajį, II-ąjį, III-čiajį ir IV-ąjį fortus. Vizito metu regioninio parko atstovai visuomenei pristatė per pernai metus nuveiktus darbus – įrengtus pažintinius stendus, uždengtus drenažinius šulinius, įrengtus atitvarus prie įvažiavimų į III-čiąjį ir IV-ąjį fortus, atliktus mažaverčių želdinių šalinimo darbus.

Susitikimo su visuomene metu buvo pristatyta ir šių metų planuojamų darbų vizija I-ąjame, VI-ąjame ir VIII-ąjame fortuose. Didelio susidomėjimo ir palaikymo sulaukė I-ojo ir VI-ojo fortų tvarkymo darbai, nutarta tęsti bendradarbiavimą su asociaciją „Kauno tvirtovė“, organizuojant bendras savaitgalines talkas didesnės apimties darbams atlikti. Taip pat suplanuota pasinaudoti galimybe dalyvauti pavasarinio tvarkymosi akcijoje „Darom 2017″ ir organizuoti keletą tvarkymosi taškų Kauno tvirtovės objektuose.

Pasidalinti:Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Share on Facebook

Mes socialiniuose tinkluose:

Facebook Youtube